O nas

Flota

Posiadamy nowoczesny tabor 40 ciągników wraz z naczepami renomowanych producentów m.in. Volvo, MAN, Renault, DAF, Schmitz Cargobull. Wszystkie ciągniki posiadają normę spalania EURO 6 oraz są wyposażone w system GPS i urządzenia do przesyłania dokumentacji natychmiast po rozładunku.

Kierunki

Obsługujemy klientów na terenie Polski, Czech, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemiec, Luksemburga, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Litwy, Łotwy, Estonii a także Ukrainy

Gwarancja

Każdy towar przewożony przez nasze samochody jest ubezpieczony na kwotę 300 000 Euro, w przypadku przewozu towarów o większej wartości każdorazowo doubezpieczamy przewóz. Bezpośrednia łączność z kierowcami oraz podwójna obsada umożliwiają sprawną i terminową obsługę transportów.

Dlaczego my?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Zlecenia są realizowane przez profesjonalny i kompetentny personel, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koordynację projektów oraz kontakt z klientem zapewniamy w wielu językach. Posiadamy nowoczesny tabor spełniający normy Euro 6, dodatkowo bezpośrednia łączność z kierowcami oraz podwójna obsada umożliwia sprawną i terminową obsługę transportów.

0
lat w branży
0
tyś.
wykonanych zleceń
0
mln
przewiezionych ton
0
mln
kilometrów w trasie

Specjalizacja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wyspecjalizowaliśmy się w przewozie artykułów spożywczych w kontrolowanej temperaturze, elektroniki w sztywnej zabudowie, a także art. motoryzacyjnych i budowlanych pod plandeką.

Nasi partnerzy